ZUŠ - Základní umělecká škola Ivo Žídka Kravaře

Úspěchy žáků

2014/2015


Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor příčná flétna, Orlová, 26.3.2015

  • Šimon Komárek – 1. cena
    uč. Mgr. Bronislava Hurníková
  • Lucie Kerlínová – 3. cena
    uč. Mgr. Bronislava Hurníková

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor klarinet, Orlová, 25.3.2015

  • Ondřej Jaroš – 1. cena
    uč. Mgr. Svatopluk Mareček
  • Jan Vildomec – 2. cena
    uč. Mgr. Svatopluk Mareček
  • Michael Weczerek – 3. cena
    uč. Mgr. Svatopluk Mareček

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor zpěv, Frýdek – Místek, 17.3.2015

  • Ester Drastíková – 2. cena
    uč. Lýdie Hanslíková

Ústřední kolo soutěže ZUŠ, obor příčná flétna, Liberec, 22.5.2015

  • Šimon Komárek – 2. cena
    uč. Mgr. Bronislava Hurníková

2013/2014


20. ročník interpretační soutěže „Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus“, Vidnava, 17.10.2013

  • Trio kat. 1b – flétna, housle, kytara
    Adéla Švanová, Veronika Hluchníková , Marianna Klimundová – 1. cena

    uč. Mgr. Eva Marečková, Mgr. Bronislava Hurníková, Jarmila Bystroňová
  • Trio kat. 2b – flétna, housle, kytara
    Kateřina Turazová, Veronika Hluchníková, Petra Magerová – 3. cena

    uč. Mgr. Eva Marečková, Mgr. Bronislava Hurníková, Jarmila Bystroňová

    Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor housle, Ostrava, 2.4.2014

  • Ondřej Jaroš – 1. cena
    uč. Mgr. Eva Marečková
  • Bohdan Slavík – 1. cena
    uč. Mgr. Eva Marečková
  • Ivo Slavík – 2. cena
    uč. Mgr. Eva Marečková
  • Veronika Hluchníková – 2. cena
    uč. Mgr. Eva Marečková

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor kytara, Frýdek – Místek, 9.4.2014

  • Jonáš Čupa – 2. cena
    uč. Jarmila Bystroňová
  • Marianna Klimundová – 2. cena
    uč. Jarmila Bystroňová

2012/2013


Krajské kolo soutěže ZUŠ, komorní hra, Havířov, 6.3.2013

  • Trio – Šimon Komárek, Lucie Kerlínová, Markéta Jochimová – 1. cena
    uč. Mgr. Bronislava Hurníková

Krajské kolo soutěže ZUŠ, komorní hra, Frýdek – Místek, 9.4.2013

  • Trio – Adéla Švanová, Bohdan Slavík, Marianna Klimundová – 1. cena
    uč. Mgr. Eva Marečková, Mgr. Bronislava Hurníková, Jarmila Bystroňová
  • Trio – Kateřina Turazová, Veronika Hluchníková, Petra Magerová – 1. cena
    uč. Mgr. Eva Marečková, Mgr. Bronislava Hurníková, Jarmila Bystroňová

Ústřední kolo soutěže ZUŠ, komorní hra, Liberec, 20.4.2013

  • Trio – Šimon Komárek, Lucie Kerlínová, Markéta Jochimová – 2. cena
    uč. Mgr. Bronislava Hurníková

2011/2012


Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor bicí nástroje, Ostrava, 20.3.2012

  • Štěpán Havrlant – 1. cena
    uč. Patrik Benek

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor příčná flétna, Orlová, 22.3.2012

  • Šimon Komárek – 1. cena
    uč. Mgr. Bronislava Hurníková

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor klarinet, Orlová, 22.3.2012

  • František Vinklárek – 1. cena
    uč. Mgr. Svatopluk Mareček
  • Tereza Stiborská – 2. cena
    uč. Mgr. Svatopluk Mareček
  • Jan Vildomec – 2. cena
    uč. Mgr. Svatopluk Mareček

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor zpěv, Frýdek – Místek, 27.3.2012

  • Ester Drastíková – 1. cena
    uč. Lýdie Hanslíková
  • Adam Thiel – 2. cena
    uč. Lýdie Hanslíková

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor zobcová flétna, Orlová, 22.3.2012

  • Nela Stuchlíková – 3. cena
    uč. Helena Prasková

Ústřední kolo soutěže ZUŠ, obor bicí nástroje, Kladno, 3.5.2012

  • Štěpán Havrlant – 2. cena
    uč. Patrik Benek

2010/2011


Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor housle, Ostrava, 6.4.2011

  • Veronika Hluchníková – 1. cena
    uč. Mgr. Eva Marečková

17. ročník interpretační soutěže „Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus“, Vidnava 15.10.2010

  • Trio ZUŠ Kravaře – 2 klarinety, kytara
    František Vinklárek, Tereza Stiborská , Michaela Unruhová – 1. cena

    uč. Mgr. Svatopluk Mareček

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor klavír, Karviná 22.3.2011

  • Tomáš Mludek – 2. cena
    uč. Dana Pešková

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor kytara, Frýdek – Místek, 14.4.2011

  • Marie Cihlářová – 3. cena
    uč. Michal Solný

39. ročník mezinárodní výtvarné soutěže Lidice

  • Tereza Turková, Karima Turazová, Richard Žemlička – čestné uznání
    uč. Bc. Vladimíra Kretková

2009/2010


Krajské kolo soutěže ZUŠ, komorní hra, Frýdek – Místek 8.4.2010

  • Trio – Šimon Komárek, Vojtěch Mareček, Jan Mareček – 1. cena
    uč. Mgr. Eva Marečková, Mgr. Bronislava Hurníková

Krajské kolo soutěže ZUŠ, komorní hra, Frýdek – Místek 9.4.2010

  • Trio – Lucie Kerlínová, Ivo Slavík, Jan Hanslík – 2. cena
    uč. Mgr. Eva Marečková, Mgr. Bronislava Hurníková

2008/2009


Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor zpěv, Frýdek – Místek 23.3.2009

  • Marie Hluchníková – 1. cena
    uč. Lenka Stareczková

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor klarinet, Orlová 19.3.2009

  • František Vinklárek – 1. cena
    uč. Mgr. Svatopluk Mareček
  • Tereza Stiborská – 2. cena
    uč. Mgr. Svatopluk Mareček

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor komorní zpěv, Frýdek – Místek 24.3.2009

  • Hana Panocová, Kateřina Kubná – 2. cena
    uč. Lýdie Hanslíková

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor příčná flétna, Orlová 19.3.2009

  • Šimon Komárek – 2. cena
    uč. Mgr. Bronislava Hurníková

Ústřední kolo soutěže ZUŠ, obor klarinet, Vysoké Mýto 18.4.2009

  • František Vinklárek – 3. cena
    uč. Mgr. Svatopluk Mareček

2007/2008


Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor klavír, Karviná 17.3.2008

  • Magdaléna Hrudová – 1. cena
    uč. Dana Pešková

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor housle, Orlová 11.4.2008

  • Vojtěch Mareček – 1. cena
    uč. Mgr. Eva Marečková

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor kytara, Ostrava 24.4.2008

  • Michaela Unruhová – 2. cena
    uč. Jarmila Bystroňová

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor kytara, Ostrava 24.4.2008

  • Jan Mareček – 2. cena
    uč. Jarmila Bystroňová

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor housle, Orlová 11.4.2008

  • Ivo Slavík – 3. cena
    uč. Mgr. Eva Marečková

Ústřední kolo soutěže ZUŠ, obor klavír, Praha 19.4.2008

  • Magdaléna Hrudová – 3. cena
    uč. Dana Pešková

Ústřední kolo soutěže ZUŠ, obor housle, Liberec 24.5.2008

  • Vojtěch Mareček – 3. cena
    uč. Mgr. Eva Marečková

2006/2007


Krajské kolo soutěže ZUŠ, komorní hra, Orlová 19.3.2007

  • Trio bicích nástr. – Oliver Bartusek, Michael Nosek, David Pacholek – 1. cena
    uč. Patrik Benek

Krajské kolo soutěže ZUŠ, komorní hra, Orlová 20.3.2007

  • Klarinet. trio – František Vinklárek, Tereza Stiborská, Kryštof Kazbunda – 1. cena
    uč. Mgr. Svatopluk Mareček

Ústřední kolo kolo soutěže ZUŠ, komorní hra, Vysoké Mýto 12.4.2007

  • Trio bicích nástr. – Oliver Bartusek, Michael Nosek, David Pacholek – 2. cena
    uč. Patrik Benek

Ústřední kolo soutěže ZUŠ, komorní hra, Vysoké Mýto 14.4.2007

  • Klarinet. trio – František Vinklárek, Tereza Stiborská, Kryštof Kazbunda – 2. cena
    uč. Mgr. Svatopluk Mareček

2005/2006


Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor bicí nástroje, Orlová 1.3.2006

  • Oliver Bartusek – 1. cena
    uč. Patrik Benek
  • Daniel Nosek – 1. cena
    uč. Patrik Benek

Ústřední kolo soutěže ZUŠ, obor bicí nástroje, Vysoké Mýto 8.4.2006

  • Oliver Bartusek – 1. cena
    uč. Patrik Benek

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor zpěv, 21.3.2006

  • Ester Drastíková – 1. cena
    uč. Lýdie Hanslíková
  • Nela Nevřelová – 2. cena
    uč. Lenka Stareczková

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor klarinet, Orlová 2.3.2006

  • František Vinklárek – 2. cena
    uč. Mgr. Svatopluk Mareček
  • Kryštof Kazbunda – 2. cena
    uč. Mgr. Svatopluk Mareček

Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor zobcová flétna, Orlová 2.3.2006

  • Markéta Jochimová – 2.cena
    uč. Ilona Knýbelová

2004/2005


Krajské kolo soutěže ZUŠ, obor kytara, Ostrava – Poruba 20.4.2005

  • Jan Mareček – 1. cena
    uč. Jarmila Bystroňová